Tuning-centrum.cz

Váš nákupní košík

0 ks zboží: 0 Kč

Vytisknout

Denní svícení - LED DIODOVÁ SVĚTLA BMW 5er E60 03-10

Kód: MODBM01F
Značka: KEETEC
Dostupnost: Na dotaz

Katalogová cena: 5300 Kč
Vaše cena (včetně 17% slevy): 4416 Kč

Popis:

LED světla pro denní svícení v originální mřížce do vozidla BMW 5 E60 (2003-2010) s výřezem na mlhové světla. 2x12 vysoce výkonné LED diody s nízkým proudovým odběrem, funkce automatického zapnutí / vypnutí, vodotěsné exteriérové provedení. Homologace podle vyhlášky ECE R 87. Jednoduchá a rychlá instalace výměnou původní mřížky.

Určen pro vozidla s mlhovým světlem. Vhodný pro vozidla se xenonovými nebo halogenovými světly.


Obsah balení :
- 2 ks DRL světel v originální mřížce
- Kabeláž s řídící jednotkou
- Schéma
- Instalační materiál

Technické údaje:
- BMW 5: 2003-2010
- Homologace: E11, RL00
- Spotřeba: 6,24 W
- Napájení: 12 V
- Počet LED: 2x12

Vzhled: Držáky pro denní svícení byly speciálně navrhnuté pro dané konkrétní vozidlo. Plocha a zbarvení mřížky je jako originál. Výsledkem je úplně harmonický vzhled inovovaného vozidla.

Technologie: Německá firma Dectane používá prvotřídní denní svícení, které splňuje ty nejvyšší standardy. Jejich světla pro denní svícení jsou vybavené vysoko výkonnou LED diodou vyráběnou renomovanými výrobci, což garantuje spolehlivost a trvanlivost i ve zlých klimatických podmínkách. Denní svícení splňuje všechny zákonné požadavky a jsou homologované značkou RL 87. Díky svému kompaktnímu designu světla nevyžadují další ovládací prvky. Zabudované relé zabezpečuje automatický přechod z denního svícení na hlavní svěltomety.

Instalace: K výměně existující mřížky za MODULITE denní LED svícení, nepotřebujete žádné odborné znalosti. Profesionální výsledek můžete dosáhnout v co nejkratším čase a bez použití speciálních nástrojů.

Výhody denního svícení:

- Zlepšení viditelnosti vozidla. Hlavně při jízdě proti slunci
- Snížení spotřeby elektrické energie ve vozidle z čehož vyplývá i snížení spotřeby
pohonných hmot
- Prodloužení životnosti žárovek a xenonových výbojek ve vozidle vzhledem k tomu že během
dne při použití denního svícení s nimi nemusíte svítit
- Automatické zapnutí / vypnutí denního svícení po zapnutí / vypnutí zapalování bez
použití doplňkových automatických spínačů
- Dlouhá životnost použitých LED diod

Vaše komentáře

Zpět na výpis produktů

Fotogalerie

01.07.200518 fotek

Všechny galerie

TUNING-CENTRUM.cz tuning shop Vás vítá!

Těší nás, že jste využili možnosti nákupu v našem tuning shopu. Nabízíme Vám na těchto stránkách kompletní nabídku tuningu pro Váš vůz. Tuning shop je pravidelně aktualizován a doplňován o nové tuningové díly, autodoplňky, xenony, denní svícení a autodíly. Doufáme, že je server dostatečně přehledný a poskytne Vám dostatečné množství informací, aby jste si vybrali to pravé pro tuning vašeho auta. Pokud si přesto nejste jisti, máte možnost vše konzultovat s pracovníky naší firmy prostřednictvím telefonu či emailu. Věříme, že si z naší nabídky vyberete a že budete s našimi službami spokojeni.