Tuning-centrum.cz

Váš nákupní košík

0 ks zboží: 0 Kč

Vytisknout

Nába na volant rychloupínací univerzální Sparco style

Kód: QRSH
Značka: SPARCO
Dostupnost: Na dotaz

Katalogová cena: 2183 Kč
Vaše cena: 2183 Kč

Popis:

Nába na volant rychloupínací univerzální Sparco style.

Pasuje na všechny volanty se šesti otvory (Sparco, Momo, OMP..). Propojení pro klakson zůstává zachováno. Ideální pro motorsport a také jako ochrana před zloději. Lehce vyjmutelný volant, stejný princip jako u F-1.

Zapojení volantu je zcela bezpečné, mechanismus náby má dvojí jištění, nejprve musíte přitáhnout k sobě horní kroužek, najít jen jednu správnou polohu na nasazení a až potom se bezpečně zacvakne, stejné je to i při vycvaknutí, je zcela nemožné, aby se vám při jízdě volant vycvakl.

Vaše komentáře

s tímto také zakoupili

Sportovní volant Momo Champion 350mm akční nabídka
Koncovka řadící páky SPARCO - Racing akční nabídka
Manžeta řadící páky SPARCO černá akční nabídka
Kryty prahů Škoda Favorit - nerezové akční nabídka
Set pedálů SPARCO - Racing akční nabídka

Zpět na výpis produktů

Fotogalerie

01.07.200518 fotek

Všechny galerie

TUNING-CENTRUM.cz tuning shop Vás vítá!

Těší nás, že jste využili možnosti nákupu v našem tuning shopu. Nabízíme Vám na těchto stránkách kompletní nabídku tuningu pro Váš vůz. Tuning shop je pravidelně aktualizován a doplňován o nové tuningové díly, autodoplňky, xenony, denní svícení a autodíly. Doufáme, že je server dostatečně přehledný a poskytne Vám dostatečné množství informací, aby jste si vybrali to pravé pro tuning vašeho auta. Pokud si přesto nejste jisti, máte možnost vše konzultovat s pracovníky naší firmy prostřednictvím telefonu či emailu. Věříme, že si z naší nabídky vyberete a že budete s našimi službami spokojeni.