Tuning-centrum.cz

Váš nákupní košík

0 ks zboží: 0 Kč

Splátkový prodej CETELEM

2019-6-14

TC Credit s.r.o. ( provozovatel TUNING-CENTRUM.cz ) a Cetelem ČR, a.s. pro Vás připravili program prodeje na splátky za velmi výhodných finančních podmínek a s minimální administrativou s tím spojenou. Splátkový prodej na www.tuning-centrum.cz znamená komfort, jednoduchost a bezpečný nákup z pohodlí vašeho domova.

Typy splátkových úvěrů
Jak nakupovat na splátky krok za krokem
Jaké doklady budete potřebovat

Informace o produktech a službách včetně podmínek pro podání žádosti o úvěr naleznete také přímo na stránkách společnosti Cetelem.

Vaše komentáře

Zpět

Fotogalerie

01.07.200518 fotek

Všechny galerie

TUNING-CENTRUM.cz tuning shop Vás vítá!

Těší nás, že jste využili možnosti nákupu v našem tuning shopu. Nabízíme Vám na těchto stránkách kompletní nabídku tuningu pro Váš vůz. Tuning shop je pravidelně aktualizován a doplňován o nové tuningové díly, autodoplňky, xenony, denní svícení a autodíly. Doufáme, že je server dostatečně přehledný a poskytne Vám dostatečné množství informací, aby jste si vybrali to pravé pro tuning vašeho auta. Pokud si přesto nejste jisti, máte možnost vše konzultovat s pracovníky naší firmy prostřednictvím telefonu či emailu. Věříme, že si z naší nabídky vyberete a že budete s našimi službami spokojeni.