Tuning-centrum.cz

Váš nákupní košík

0 ks zboží: 0 Kč

Velkoobchod

Připravili jsme pro Vás výhodné podmínky pro velkoobchodní nákup veškerého zboží v oblasti autodoplňků, tuningu, pneu, alu disků a auto hifi přímo z našeho e-shopu.

Pro využití nabídky je nutné vyplnit formulář v sekci "Registrace". Vaše registrace bude posouzena a pokud budete vyhodnoceni jako velkoobchodní zákazník, přidělíme vám a na vámi uvedený e-mail zašleme přihlašovací jméno a heslo do sekce Velkoobchodu v našem e-shopu. Ve formuláři bude posouzena správnost vyplněných údajů a začlenění do oblasti podnikání. Tento postup jsme zvolili proto, abychom tuto výhodnou nabídku zpřístupnili hlavně našim dobrým zákazníkům, kteří se vážně věnují cílové oblasti. Pokud jste tedy prodejnou auto-moto, tuningu, auto servis, čerpací stanice, autosalon apod. neváhejte a zaregistrujte se.

Co tedy získáte velkoobchodní registrací?

Umožní Vám po přihlášení nakupovat v e-shopu za zvýhodněné ceny. Dle druhu zboží můžete získat od 5 až do 50% slevy z původní ceny. Navíc budou připravovány speciální velkoobchodní slevové akce, o kterých Vás budeme pravidelně informovat. Pravidelně také obdržíte aktuální velkoobchodní ceníky a katalogy.

Pro zahájení nákupu za velkoobchodní ceny je nutno zaslat faxem Váš Živnostenský list a v případě plátce DPH Osvědčení o registraci a přidělení daňového identifikačního čísla. Naše faxové číslo je 475 600 723.

Co je třeba dodržet z Vaší strany? Dodržovat minimální limit pro jednorázový velkoobchodní nákup, který je stanoven na 500Kč bez DPH pro zákazníky v ČR a 3000Kč bez DPH pro naše slovenské zákazníky. Dále prosíme o neposkytování přístupových kódů do velkoobchodní sekce třetím osobám.

Objednané zboží zpravidla zasíláme na dobírku nebo po dohodě doručíme vlastní dopravou.

Žádost o registraci do velkoobchodu nám zašlete na email info@tuning-centrum.cz včetně fakturačních údajů.Fotogalerie

01.07.200518 fotek

Všechny galerie

TUNING-CENTRUM.cz tuning shop Vás vítá!

Těší nás, že jste využili možnosti nákupu v našem tuning shopu. Nabízíme Vám na těchto stránkách kompletní nabídku tuningu pro Váš vůz. Tuning shop je pravidelně aktualizován a doplňován o nové tuningové díly, autodoplňky, xenony, denní svícení a autodíly. Doufáme, že je server dostatečně přehledný a poskytne Vám dostatečné množství informací, aby jste si vybrali to pravé pro tuning vašeho auta. Pokud si přesto nejste jisti, máte možnost vše konzultovat s pracovníky naší firmy prostřednictvím telefonu či emailu. Věříme, že si z naší nabídky vyberete a že budete s našimi službami spokojeni.